Hakkımızda

Emlak Sor, sadece emlak sektörüne odaklanmış, müşterilerine ilan yayınlama ve katma değerli servis hizmetleri veren, Türkiye’nin gayrimenkul özelinde alım, satım, kiralama ve reklam platformudur.

Global zincirlerden, kobi ölçeğindeki tüm emlak ofislerine kadar, her seviyedeki iş ortağımızın ihtiyaçlarına özel sunduğumuz üyelik paketlerimiz ve ek hizmetlerimizle sektörün her seviyesine hizmet verirken, değerimizin karşılığını fazlasıyla vermeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz
Üstün kullanıcı deneyimi, emlak sektörü uzmanlığı, yüksek kalite ve değer odağı ile emlak almak-satmak-kiralamak isteyen herkes için en güvenilir platform olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz
Emlağa dair A’dan Z’ye kritik bilginin en güvenilir içerik sağlayıcısı olmak, emlak alım-satım-kiralamada inovasyon ile en hızlı ve en kullanışlı ilan servisini sunarak, kalite odağı ile ilanların doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak ve bunları gerçekleştirirken hızlı müşteri hizmetleri deneyimini kişiselleştirilmiş şekilde sunmak için çalışıyoruz.

Sen de Aramıza Katıl
Türkiye’de güncel teknolojiler kullanarak, inovasyon yaklaşımıyla emlak sektörünü dijitalleştirme görevini üstlenmiş, dinamik ve enerjik ekibimizle aynı çatıda altında olmak istiyorsan sen de bize katıl.